OBJEDNÁVKA

Je skvělé, že jste se rozhodli vzít svůj život do vlastních rukou a zbavit se negativních nastavení mysli, která vás omezují 🙂

Pro pořádek pojďme ještě jednou shrnout, co všechno s transformačním on-line programem 
Životem bez obav® dostanete.

TRANSFORMAČNÍ ON-LINE PROGRAM ŽIVOTEM BEZ OBAV®

SESTAVA RENATOU VEDENÝCH TRANSFORMAČNÍCH NAHRÁVEK pro přepsání negativních nastavení mysli a s nimi spojených emocí strachu a obav v celkové délce 248 minut, které vycházejí z mého třífázového systému tří „P“. 

K tomu tyto speciální BONUSY, které vám urychlí cestu k výsledku:

1. Krátká podpůrná nahrávka na každý den

Patnáctiminutová nahrávka, kterou si můžete stáhnout do svého mobilního telefonu. Budete ji mít po ruce vždy, když to budete potřebovat. Můžete ji poslouchat třeba každé ráno pro úspěšný začátek dne nebo kdykoli před důležitou situací. A nebo jen tak, abyste posílili své nové nastavení.


2. Deník uvědomění

Deník má formát PDF. Můžete si do něj zapisovat, jak se cítíte. Slouží jako podpora pro utřídění myšlenek, což je důležité pro jakoukoli práci na sobě. V deníku mnohem zřetelněji uvidíte pokrok.


3. Pracovní listy s otázkami a myšlenková mapa

Sada návodných otázek, které vám pomohou najít skrytý mechanismus, na kterém je váš strach založen.4. Dvakrát 60 minut podpůrné binaurální hudby

Nahrávka, kterou můžete použít kdykoli by vás přepadla nějaká náhlá obava z čehokoli nebo špatné myšlenky. Budete je tak moci hned odevzdat plamenům.

Nahrávka, která vám dodá energii a optimismus. Je ideální pro zlepšení nálady, když se cítíte smutní nebo sklíčení.

4. PDF co nám říká naše tělo

Klíč k rozluštění signálů těla.

4. Přístup do skryté Facebookové skupiny

Koupí programu moje péče o vás nekončí. V této SKRYTÉ SKUPINĚ, která není veřejně dohledatelná, se mě budete mít možnost zeptat na vše, co vám ohledně programu vyvstane.

Povedu vás a poradím. Kromě toho budete mít i příležitost čerpat inspiraci od ostatních členů skupiny a vzájemně sdílet své zkušenosti.

 

Renatina garance beze strachu

Pokud vám něco nepůjde, budu vám na blízku.

Celé to šlo opravdu do hloubky a musím říct, že ta metoda je moc zajímavá. Zorientoval jsem se tam, kde jsem předtím tápal. Renata mi pomohla otevřít nový rozměr vnímání souvislostí. Teď jsem schopen víc vnímat sám sebe a chápu skryté motivy svého jednání. Přirovnal bych to k citlivému ovládání pedálu plynu a brzdy v autě. Renata člověka navede k tomu, aby podle svého pocitu poznal, kdy má přidat plyn a kdy brzdit. A celé se to postupně stává přirozeností. Renato, děkuju!
Pavel Žiaran41 let, Brno

Potřebujete pomoc?

Napište mi na svobodavsobe@renatalangova.cz nebo volejte na +420 774 933 394.

Ráda vám pomohu.