ZVLÁDNĚTE STRACH A OBAVY

DÍKY PODPŮRNÉ NAHRÁVCE

Nahrávka vás podrží v situacích, ve kterých jste se dosud prali se strachy a obavami. Za 15 minut pocítíte lehkost i větší sebejistotu a lépe zvládnete situaci, na které vám záleží.

Účinek nahrávky zesilují zvukové frekvence, které vaši mysl připraví na přijetí nových úhlů pohledu. 

Nahrávku jsem speciálně sestavila právě jen na 15 minut, aby byla praktická, a abych vám dala příležitost bez velkých investic vyzkoušet, jak funguje moje metoda odblokování. Možná je to právě ta, kterou celé roky hledáte.

Své metodě věřím.

A proto vy nic neriskujete. Pokud by vám moje nahrávka nevyhovovala, bez otázek vám do 14 dní od zakoupení vrátím celou částku.

Tohle totiž od klientů slyším často:

„Mám novou práci, ve které musím hodně jednat s lidma a pracovat samostatně. Nevím, jak to zvládnu. Dělat prezentace, rozhodnutípůsobit sebevědomě na schůzkách.. Snažím se o to, ale pořád mě pronásleduje pocit, že na to nemám a při pomyšlení, že se spletu, zamotám, nebo nebudu vědět odpověd, je mi špatně už předem. Mám strach, že to nezvládnu, úplně se před šéfem ztrapním a svoji pozici neustojím. Štve mě to, chci dokázat víc, ale nevím, co s tím. Už jsem z toho zoufalá a mám pocit, že mi nic nemůže pomoct.
Jak se mám zbavit strachu a nervozity při řízení auta? Dělám seky, váhám při předjíždění, na křižovatkách, nedokážu se rychle zorientovat. Když mi to ostatní řidiči dají najevo, dlouho to rozdejchávám a připadám si úplně neschopná. Jako začátečník jsem myslela, že se to praxí zlepší, ale po pár letech pořád nic a tak už radši nejezdím skoro vůbec, jen ve stavu nejvyšší nouze... Kvůli obavám mi utíká tolik příležitostí... Nemůžu s tím hnout.
Renato, dcera Terka se hrozně bojí zkoušek. Hodiny to rozebíráme, opakuju jí, že se nemá čeho bát. Vždycky se pečlivě připraví, doma mi všechno krásně vysvětlí, ale ve škole najednou oknozmatkuje. Zbytečně pak dostane horší známku a přitom na to má. A ta příprava se úplně ztratí. Je mi to tak líto. Nedokážu jí pomoct. Dá se s tím něco rychle udělat? Příští týden má další prezentaci a já už asi nemám sílu absolvovat další kolečko...

Co říkáte vy?

Pravdou je, že pokud nás paralyzuje strach, zaobíráme se přednostně sami sebou, svými obavami a  vnitřní nejistotou. Nezbývá prostor soustředit se na to, co potřebujeme sdělit nebo co děláme.

Myšlenky lítají a nejde je v klidu uchopit. V tu chvíli už sami vnímáme, že na okolí nepůsobíme tak, jak bychom chtěli. A tento pocit to celé ještě víc umocňuje a přibližuje nás k neúspěchu...

 

Měla jsem to stejně. 

Ve škole mi ze zkoušek bylo až fyzicky špatně, měla jsem velký strach z chyby. Při hledání zaměstnání mi nejistota z vystupování před lidmi vzala nejednu příležitost.

Milovala jsem cizí jazyky a toužila pracovat jako tlumočnice pro evropské instituce. Měla jsem na to. Bohužel jsem kvůli patrné nervozitě neustála vstupní zkoušku.

Potřebovali sebejisté lidi už od začátku, než investovali do jejich školení. 

Nešlo to ovlivnit, moje tělo mě zrazovalo pokaždé 🙁 

Nevěděla jsem proč a nedokázala jsem si pomoct. 

DNES UŽ VÍM.

Točila jsem se v tomto bludném kruhu, než jsem zjistila, že řešení které funguje, je docela jednoduché a přirozené.

V podvědomí jsou uloženy věci, které si neseme z minulosti, zejména z dětství. A proto v tom, kde se nám dnes nedaří, nejsme schopni vědomě moc udělat.

Nevědomky jsme ten svět okolo nás nasávali. Naše rodiče, sourozence, učitele... Jejich postoje, názory a to, co nám říkali.  Přebrali jsme si to po svém.

Spousta lidí neví, že podvědomí má obrovskou moc a že v něm se dá přepsat prakticky cokoli...

Jak a proč to funguje?

Odstranění nepřiměřených strachů a obav odstraňuji speciálním vedeným odblokováním na pozadí hudby, která má přesně takovou frekvenci, která je potřeba k aktivaci oblastí vaší mysli a která účinek celého procesu podpoří.

Každé ucho dostane malinko odlišný signál. Díky tomu se v mozku vytvoří rozdílová frekvence, která vaši mysl uvede do požadovaného stavu. Tohle se odborně nazývá využití binaurálních vln, které kombinuji s tóny, na jejichž frekvenci se ladíte. Těm se říká „solfeggio“ tóny.

To, že každý předmět i orgán v těle ve skutečnosti vibrují na určité frekvenci, je dnes dávno známo a využíváno v rezonančních zobrazovacích metodách.

Na jejich principu pracuje třeba sonograf, který znáte z lékařských ordinací. Ten dané frekvence vibrací zachytí a následně daný orgán zobrazí.

Proto se i my můžeme naladit na frekvenci, na které „vysílá sebejistota, klid a sebevědomí“.

Je to v podstatě jako když si poslechnete písničku. Jak se cítíte po pomalé a smutné a jak po takové, která je rytmická a optimistická? Nebo jak se vám daří celý den, když máte „den blbec“ a jak, když se naopak na něco těšíte, někdo vám hned ráno udělá radost?

Podvědomě se ladíte neustále, jen si to neuvědomujete.

Fungujete pak podle vysílače, na který se ladíte nejvíc.

Frekvence použité v nahrávce začínají působit po 8 minutách.

Vše probíhá zcela přirozeně. Mozek se na ně naladí podobně jako když ladíte rádio, abyste mohli poslouchat oblíbenou stanici. 

Vaším signálem, který „vysílá na frekvencích sebejistoty“, bude tato nahrávka

A jak je to se samotným odstraněním strachu?

Práce se samotným pocitem strachu je klíčová a o to se starám já. Nahrávkou vás povedu a pomohu vám správným způsobem uchopit emoci, která vás zatěžuje, abychom ji nahradili funkčním mechanismem. 

Jako bych vás teď slyšela... „Ale já nestíhám, nevím, kde mi hlava stojí, já teď nemám čas na žádné kurzy ani programy. Jediné, co by mi teď pomohlo, je něčeho se chytit.“

Co když na řešení nemáte čas a potřebujete „to zvládnout“ hned teď?

Jet autem, udělat zkoušku, udělat důležité rozhodnutí, jít na pohovor, odprezentovat svůj projekt, natočit video, už příští neděli si nechat udělat fotky, na kterých chcete vypadat přirozeně, budete muset mluvit cizím jazykem...

Úplně živě si dodnes vybavuji ten pocit. Zoufale hledám, čeho se chytit, čím posílit svou psychiku? 

Ta obava, že to dopadne špatně, se prostě nedala vytěsnit.

Co by mi mohlo pomoct. TEĎ HNED A RYCHLE.

Za týden, zítra, ZA HODINU...?

Jak jsem ve svém životě poznala, zbytečný strach je velikou brzdou, která nás ochuzuje o možnosti, kterých pak nedokážeme využívat.

Mám řešení i pro vás. Ještě NA DNES.

POJĎME TO ZMĚNIT ZA 15 MINUT.

Klíč k trvalé změně se ukrývá ve vašem podvědomí.

Jediné, co je potřeba, je k tomu přistoupit  správným způsobem. Proto mám pro vás 

DISKRÉTNÍ POMOC

RYCHLOU PODPORU

kterou budete mít po ruce, kdykoli budete potřebovat dodat sílu, SEBEVĚDOMÍ, jistotu a odvahu,

ABYSTE POKAŽDÉ ZVLÁDLI věc, na které vám záleží.

Připravila jsem ji on-lin ve formě 15minutové transformační nahrávky, aby byla okamžitě dostupná. Díky za ty možnosti, které dnes máme!

Jedná se tedy o: 

 • Mnou vytvořený a vedený proces odblokování.
 • Na pozadí působí speciální podprahová hudba, která posiluje jeho účinek
 • Odblokováváte se a současně se ladíte na frekvence, na kterých „vysílá“ sebejistota, vnitřní klid a pocit sebevědomí.

Aby nahrávka fungovala, je zásadní, abyste si ji pustili do sluchátek. Doporučuji vám si ji stáhnout i do mobilního telefonu, abyste ji měli při ruce kdykoli to budete potřebovat. 

Ať je to zkouška, schůzka, rozhodnutí, změna...prostě čímkoli, co potřebujete rychle zvládnout.

Při opakovaném poslouchání se účinek nahrávky prohlubuje a posiluje Vaše sebevědomí a pozitivní nastavení mysli TRVALE.

Můžete se tedy rozhodnout si ji poslouchat pravidelně, třeba ji zařadit mezi své ranní rituály, abyste se dobře naladili do nového dne, ve kterém Vás už nebude mít šanci nic rozhodit 🙂 

Co přesně vás v nahrávce čeká?

 • 1
  V úvodu se rozdýcháte speciální uvolňovací technikou. Necháte odejít veškerou negativitu. Strachy a obavy z vás budou vyprchávat, jako když sluníčko po ránu vysušuje kapky rosy. Uděláte si vizualizaci své ideální představy situace, na které Vám záleží.
 • 2
  Pak si společně projdeme všemi energetickými centry shora dolů, která tak aktivujeme, a přeneseme vaši vizi směrem dolů do první čakry, která se díky svému propojením se zemí a materiálním světem postará o přenesení vaší ideální vize sebe sama do reality.
 • 3
  Na závěr vstoupíte do proudu „bílého světla“, které představuje Vaše spojení s bezpečným „univerzálním vedením“. V nahrávce probudíte důvěru v sebe sama, naleznete oporu sami v sobě, tedy na tom jediném správném místě, a pocítíte okolo sebe bezpečí svého „univerzálního vedení“, váš vnitřní hlas, na který jste se naladili.

Nahrávku vám dávám v plnohodnotném formátu .wav. Doporučuji vám si ji přehrávat ve sluchátkách právě v tomto formátu, abyste získali její plnou kvalitu v podobě přesných frekvencí, na které mozek reaguje.

Hudbu s relaxačními a podvědomí ladícími frekvencemi, která je podtextem mých transformačních náhrávek, jsem pro vás vytvořila ve spolupráci s americkou autorkou — psycholožkou a specialistkou v oblasti léčení hypnózou, která se jejich tvorbě intenzivně věnuje a má v tom dlouholetou praxi.

Přidám vám k ní ještě NĚCO NAVÍC 🙂

 • Přípravná VIDEOLEKCE – tipy, jak z nahrávky získat maximum.
 • Nahrávka také ve formátu mp3 pro úsporu místa, abyste si ji mohli uložit do vašeho mobilního telefonu a měli ji k dispozici za všech okolností.
 • Přístup do členské sekce a uzavřené Facebookové skupiny „Rychlá pomoc“, kde můžete konzultovat a sdílet svoje zkušenosti.

Zkuste si představit, že díky této nahrávce dostanete potřebnou dávku sebevědomí a sebejistoty do té míry, abyste každou svoji osobní výzvu uvolněně zvládli a při pravidelném poslouchání zaznamenali trvalé výsledky.

Pokud vám to zní dobře, pojďte do toho! 

Nahrávku můžete získat vyplněním a odesláním formuláře.

Své metodě věřím.

A proto vy nic neriskujete. Pokud by vám moje nahrávka nevyhovovala, bez otázek vám do 14 dní od zakoupení vrátím celou částku.

Možná si ještě říkáte, jak to mám dnes já?

Dnes už nejsem vystresovanou studentkou ani uchazečkou o práci. Natáčím videa, dělám živá vysílání na Facebook a cítím se u toho dobře. Na důležitých schůzkách se cítím klidně a uvolněně.

Pokud udělám chybu, tak mi v hlavě jen problikne „no a co“ a opravím ji. Splést se je přirozené a jediné, co je potřeba je, se s chybou naučit pracovat. Ty nás posouvají.

Možná nechcete kupovat zajíce v pytli a chtěli byste si kousek nahrávky poslechnout. Tak tady je 🙂 Stisknete kliknutím na tlačítko POSLECHNOUT UKÁZKU (pokud můžete, určitě si nasaďte sluchátka)

A teď už je rozhodnutí jen na vás.

Mně i ostatním, kteří už se od zbytečných strachů a obav osvobodili, to přineslo obrovskou svobodu. Roky mé práce a testování se bohatě vyplatily.

Ten pocit se nedá úplně popsat. Ten je potřeba zažít. Pak vás překvapí, jak jste bez této svobody mohli až doteď existovat.

Moje vnímání se proměnilo, vidím a využívám možnosti, které jsem předtím neviděla, nebo je rovnou zavrhla.

A vše probíhá tak nějak samo, přirozeně. Je to jako byste si z očí sundali zamlžené brýle.

Dávám vám tedy to, co jsem sama vyzkoušela, zdokonalila, a co pomáhá.

Začněte budovat pevné základy SVÉHO NOVÉHO JÁ.

Vaše Renata Langová

Ověřeno vlastní zkušeností

Začněte ještě dnes vyplněním tohoto formuláře.

Nic neriskujete. Pokud by vám moje nahrávka nevyhovovala, bez otázek vám do 14 dní od zakoupení vrátím celou částku.

Kdo je Renata Langová?

Osobnímu rozvoji a zlepšování kvality prožívání života se cíleně věnuji pět let.

Začala jsem pracovat nejprve sama se sebou v 3,5letém cyklu Poznej svůj cíl Zdeňky Jordánové.

Další praktické semináře v oblasti osobního rozvoje mi postupně otevíraly nové obzory a spojovaly další souvislosti.

Začala jsem poznávat principy, které platí  univerzálně.

Fascinovala mě jednoduchost, která se ukrývá i ve zdánlivě složitých situacích.

Později jsem si začala všímat, že čím dál více pomáhám i dalším lidem ve svém okolí.

A překvapivě velká část problémů měla vždy skrytého společného jmenovatele, kterým jsou iracionální strachy.

I pro mě samotnou byly po léta tím hlavním omezením.

A proto se z toho zrodil projekt šířit tuto pomoc dál.

Jsem tu, abych vám podala pomocnou ruku.

Možná se ještě ptáte...

 • Nemohou mi ty binaurální vlny nějak uškodit?
  Ne je to jako poslech jakékoli jiné hudby a zvuků.  Je jen speciálně vybraná tak, aby aktivovala oblasti, které chceme.
 • Vylučuje se nějak, když beru antidepresiva?
  Vzhledem k tomu, že pracujeme s emocemi, je třeba počítat s tím, že proces půjde pomaleji. Váš přístup k emocem je vlivem výše uvedených léků blokován. Je proto potřeba mít o něco více trpělivosti. Ale jde to, a to je důležité.

Pokud vám ještě něco leží v hlavě, klidně mi napište na email svobodavsobe@renatalangova.cz.