Pojďte žít bez obav

Transformační program pro přepsání negativních nastavení mysli, která vás omezují v přirozeném projevu a brání vám využívat vašeho plného potenciálu

   Renata Langová

Cítíte, jak vám tluče srdce, svírá vás v břiše, máte zmatek v hlavě, třesou se vám ruce... už vám to dochází...

Máte trému a NEJSTE SI JISTÍ SAMI SEBOU – tím, co umíte a jak působíte.

Záleží vám na mínění druhých. Proto se často cítíte pod tlakemRozprostírají se ve vás mrazivé obavy, které někdy přejdou ve strach.

A vy pak neuděláte nebo neřeknete, co byste chtěli... 

LOGICKY si zdůvodňujete, že není důvod se takto cítit a ono to pořád nefunguje?

 • Postavili jste se svým výzvám čelem, ale denně se trápíte v situacích, ve kterých vám není dobře? Nebo doufáte, že na některé si po stopadesáté v pořadí už zvyknete?
 • Dostupné návody vám připadají složité  a nezvládáte je převádět do praxe? 
 • Ocitáte se v bludném kruhu – někomu se vypovídáte a na chvíli se vám uleví. Než se ale nadějete, všechny nepříjemné pocity jsou zpět?

 JSOU TO STRACHY V RŮZNÉ PODOBĚ A SÍLE.

Pro mě samotnou před několika lety byla pavučina různých „malých i velkých strachů“ tím hlavním omezením v životě a já nevěděla, proč se mi nedaří tvořit svůj život podle představ.

Mé akce se míjely účinkem a vývoj šel pravidelně opačným směrem, než jsem chtěla. Dlouho jsem ty souvislosti neviděla a jen si lámala hlavu, proč tomu tak je. Nezískala jsem práci, kterou jsem si přála, jeden za druhým mi ztroskotávaly vztahy.

Takhle to šlo až do chvíle, než jsem tu pavučinu začala rozplétat a díky metodám, které jsem začala praktikovat, přišla na jednu jedinou  příčinu, ze které překvapivě vycházela velká většina mých „strachů“ a která se nakonec ukázala, že funguje i univerzálně.

Ukázalo se mi tak jedno z nejcennějších řešení pro život. Na vlastní kůži jsem poznala, jak velké změny v životě dokáže udělat zbavení se „strachů“ – jak těch větších, jako je tréma, tak i těch zdánlivě nevýznamných, jako je například strach někomu nevyhovět nebo říct si bez zbytečných obav o to, co chci a potřebuji. 

I vy můžete poznat život z jiného úhlu a žít bez omezujících strachů a obav.

 

Málokdo tuší, že řešeníve vlastních rukou a že si stačí používat přímočarou dětskou logikou, kterou jsme my dospělí už tak trošku zapomněli.

Poznejte společně se mnou 3 nejdůležitější kroky, které vás dovedou k životu, v němž pro omezující strachy nebude místo.

Pokud jste člověk, kterému není lhostejné, jak se každý den cítí a chcete si ušetřit roky hledání a trápení, tohle je přesně pro Vás.

Rozhodla jsem se odhalit vám JEDNO TAJEMSTVÍ, které mělo původně zůstat jen v mém osobním příběhu. Vybavuji si však stále velmi živě, jak bezradně jsem se před několika lety cítila. Co bych tenkrát dala za to, kdyby mi někdo ukázal „zkratku“ a odkryl mi JEDNO VELKÉ ŽIVOTNÍ „AHA“ ... 

Míváte nepříjemné pocity:

 • Strach ze zkoušek, pohovorů, mluvení před lidmi nebo cizím jazkykem?
 • Jste ve stresu z řízení auta, nebo se mu rovnou obloukem vyhýbáte?
 • Často se vám do hlavy vkrádají myšlenky na to, co by se vám nebo druhým mohlo stát, nebo co si o vás řeknou ostatní?
 • Často říkáte nebo děláte něco jiného, než byste chtěli, protože si z nějakého důvodu myslíte, že „byste měli“ a kvůli druhým chodíte takzvaně „přes sebe“?
 • Špatně se vám říká o to, co chcete a potřebujete nebo je pro vás těžké někomu nevyhovět?

Nechcete už takové situace zažívat?

Povím vám jednu věc...

„Strach ve svých mnoha odstínech vás ovlivňuje v mnohem více ohledech, než si připouštíte.“

Ale nejste v tom sami.

Dnešní doba je plná tlaků zvenčí. A my přirozeně chceme všechny ty výzvy zvládnout. Na tom není nic překvapivého.

Chceme držet krok. Toužíme být úspěšní a v očích druhých uznávaní. Záleží nám na tom, aby nás ostatní měli rádi. Koneckonců nežijeme v izolaci. Je to tedy naprosto přirozené.

Nevyčítejte si, že se tak cítíte.

Způsob, kterým se s tlaky z okolí vypořádáváme odpovídá tomu, jak jsme se to naučili v dětství... v našich vztazích s rodiči a blízkými lidmi. Jak možná tušíte, v tom bývá často háček.

Nejpodstatnější však není to, jak věci děláme, ale jak se při tom cítíme. Protože:

„Aby byl člověk spokojený, musí se cítit svobodný i ve svých postojích a emocích.“

Faktem je, že lidé o svých problémech neradi mluví. Neboť mohou od druhých sklidit pěknou kritiku. A pokud jde o strachy, někteří je umějí i velmi dobře skrývat.

Proč své strachy skrýváme?

Příčina vězí úplně jinde, než kde by člověk běžně hledal. Nejvíce ze všeho se nebojíme řídit auto nebo pavouků. Ale něčeho úplně jiného... 

Toho, čeho se ve skutečnosti bojíme nejvíc, je BÝT SAMI SEBOU.

Bojíme se, že se ztrapníme, selžeme, něco pokazíme. Z nejrůznějších důvodů se bojíme učinit závazné rozhodnutí. To, o co nám v dnešní době hodně jde, je „vypadat pro ostatní“.

A to je KÁMEN ÚRAZU. Říkali jste si někdy zvědavě, co se třeba skrývá za idylicky působícími fotkami vašich přátel na Facebooku? Ano, můžeme se snažit zapůsobit jakkoli, ale vždycky se to nakonec zadrhne.  Protože:

Nejsme-li sami sebou, nemůžeme se nikdy cítit opravdu ve své kůži. 

Já jsem po letech hledání pochopila, na co je potřeba zamířit. Rozhodnete-li se to pochopit také, ucítíte v sobě více života. Za tohle dávám ruku do ohně. 

Vyplynula mi totiž JEDNA ZÁSADNÍ VĚC...

 • „Pokud mě neomezují zbytečné strachy, žiji plnohodnotný život a využívám mnohem lépe svých schopností. Díky tomu snáze získám, co si přeji.“

 

Co konkrétně by pro vás znamenalo, kdybyste dokázali negativní emoce pustit jednoduše oknem ven a mohli se soustředit jen na to, co je pro vás zrovna důležité? 

I vy se můžete osvobodit a přestat cítit omezující strachy a obavy.

Představte si, jaké by to bylo, kdybyste:

 • Dostali příležitost ukázat, co doopravdy umíte a víte?
 • Se zdravým nadšením se pouštěli do nových věcí?překážky vnímali jako výzvy?
 • Si ve svém vystupování byli jisti sami sebou postavili se za sebe a svůj názor, aniž byste měli potřebu ho za každou cenu prosadit?
 • Ve vztahu k druhým nechodili tzv. „přes sebe“ a pokud něco skutečně nechcete, tak to nedělali?
 • Rostliposouvali se dál?
 • Uviděli i možnosti, které jste předtím neviděli?
 • Rozhodovali se a měli u toho dobrý pocit?
 • Nemuseli ztratit už ani chvilku a mohli si toto všechno začít ve svém životě plnit?

A kdybych vám řekla, že abyste tohle všechno měli, stačí ve třech krocích SPRÁVNĚ ZAMÍŘIT NA JEDINOU VĚC? Že existuje způsob, který má mnohem vyšší efekt, než jste si dokázali představit?

Jak by se váš život změnil, kdybyste měli v ruce řešení, jak odlehčit svůj život od zbytečných obav a strachů?

Možná si teď říkáte, že to přeci nemůže být tak jednoduché... 

A já vám úplně rozumím. Samotnou mě překvapilo, co všechno je možné. Je to jako jezdit známou cestou a po nějaké době objevit další, kterou jste předtím bůhvíproč neviděli.  

„Stará známá cesta“ versus „nová cesta“ však není tím, oč tu běží. Zásadní otázkou, kterou je potřeba si položit, je:

Proč jsou strachy a obavy, které nechci mít, stále se mnou? 

DŮVOD 1: 

 • Myslíte si, že s vašimi strachy se nedá nic moc dělat

V tom případě čtěte dál. Ukáži vám, že jedno krásné řešení existuje.

nebo

DŮVOD 2: 

 • Už jste své strachy řešili, ale nic vám nepomohlo
 • Nepomáhají vám RACIONÁLNÍ ZDŮVODNĚNÍ A RADY typu „Nesmíš na to myslet“, Nesmíš si to nechat líbit“?
 • Nefungují vám POZITIVNÍ AFIRMACE ani VIZUALIZACE?
 • Děsí vás představa, že byste své strachy překonávali tváří v tvář stylem „DĚLEJ TO, ČEHO SE NEJVÍC BOJÍŠ“? (Ano, tohle řešení dá opravdu zabrat...)
 • Návody z knih vám přijdou příliš DLOUHÉSLOŽITĚ PSANÉ?
 • NEMÁTE ČAS provádět KAŽDÝ DEN nějaká „cvičení“?
 • Nezafungovaly vám jiné metody?

PTÁTE SE, PROČ NIC NEPOMOHLO?

Protože:

Na vědomé úrovni se vyřeší málokterý omezující strach. A na emocionální úrovni jen některé.

Člověk, aby fungoval tak, jak ho příroda stvořila, potřebuje používat obě roviny. Rozum i emoce. Problémem je, že tyto roviny jsou často rozkolísané a během života se vlivem našich prožitků dostanou do nerovnováhy.

Nezlomným faktem je, že pokud se vám nedaří svých „strachů“ zbavit, jsou ZAKOŘENĚNY HLOUBĚJI. Afirmacemi ani logikou se neobelžete. Váš nastavený systém nepřesvědčíte, aby situaci vnímal jinak. „On ví své...“

Řešení na vědomé úrovni pomáhá jen malému počtu lidí. Situace, kdy se nepřipravím na zkoušku a následně se bojím, je snadná. Příště se prostě připravím a je to. Vyřešeno. Jdu večer lesem a nebojím se tmy. „Strašidla přeci nejsou“, budu si opakovat. Tečka. Víc nepotřebuji.

A jak je to s tím iracionálním strachem? 

Strach je zapeklitý v tom, že pokaždé není jen naším „dobrým rádcem“, kterým měl původně zůstat, ale že nás ZAČAL OVLÁDAT. Pro důkazy netřeba chodit daleko. Je to hezky vidět i na statistikách z oblasti zdraví. Vezměme si třeba nemoci. Schválně, čeho bychom se měli bát víc? Chorob srdce nebo rakoviny?

Bojíte se více chorob srdce nebo rakoviny? Většina lidí řekne, že větší strach jim nahání rakovina.

Otázkou je proč, když podle Českého statistického úřadu je rakovina se svými 25 % daleko za 45% úmrtností na nemoci oběhové soustavy, kterými dle zdravotní pojišťovny Ministerstva vnitra trpí celá čtvrtina klientů (v roce 2019 přibližně 300 tisíc lidí).

Na celém světě zemře na nemoci srdce okolo 18 milionů lidí ročně. Přesto více lidí uvede, že by se namísto nemocí srdce více obávali teroristických útoků nebo pádů letadel.

Z toho důvodu třeba raději ani nikam nevyjedou. „Co kdyby...“ Ale pro své srdce, u něhož mají na onemocnění mnohem vyšší „šanci“, však preventivně nedělají nic. A přitom, jak uvádí mluvčí této pojišťovny, nemocem oběhové soustavy se dá poměrně dobře předcházet.

Přesto, že si tyto informace může každý snadno dohledat, nepřemýšlíme logicky. Je to proto, že jednáme na základě vlastním způsobem zpracovaných informací a logické argumenty ani nemáme potřebu hledat.

Na druhou stranu je ale ZBYTEČNÉ NECHAT SE OMEZOVAT STRACHEM, KTERÝ NEMÁ LOGICKÉ OPODSTATNĚNÍ... takže CO S TÍM?

Jak je vidět, strach je emoce, která často došla tak daleko, že nejde ruku v ruce s logikou. Všichni víme, jak se někdy při rozhodování cítíme ztraceni. A potvrzují nám to koneckonců i vědecké důkazy, díky kterým již dlouho víme, že mozek se skládá z částí, z nichž každá má na starosti konkrétní činnost.

Jiné centrum mozku ovládá řeč a logiku a jiné centrum je odpovědné za naše emoce.

Vývojově nejnovější část mozku (tzv. kůra mozková) má na starosti RACIONÁLNÍ A ANALYTICKÉ MYŠLENÍ a ŘEČ. Dvě střední části mozku (tzv. limbický systém) řídí naše POCITY a ROZHODOVÁNÍ.

Střední části mozku nemají schopnost ovlivňovat řeč. A TO JE DŮVODEM, PROČ TO DRHNE a my vůbec nechápeme proč. Právě kvůli tomuto chybějícímu propojení je pro nás tak obtížné vyjadřovat své pocity slovy.

Snažíme se proto vyhledávat reálné důvody, například pro to, proč jsme si vybrali za partnera konkrétního člověka. „Je milý, chytrý, spolehlivý a je s ním legrace“, řekneme.

ALE v našem okolí nepochybně chodí více než jeden další takový člověk, který je „i milý i chytrý i spolehlivý a je s ním legrace“. A přesto jsme se v něm neshlédli...

Na tom tedy krásně vidíme, že naše LOGICKÉ VYSVĚTLENÍ NEVYSTIHLO SKUTEČNÝ DŮVOD. Nejde totiž o charakterové vlastnosti, ale jde o to, jak se s tímto člověkem cítíme. A na to jsou slova krátká... 🙂

Výzkumy lidského mozku mají i přes dosavadní unikátní objevy ještě hodně před sebou a pokračují dál. V roce 2015 přišla zpráva o tom, že vědci z Univerzity Karlovy prokázali existenci tzv. „emotivních neuronů“.

Ty jsou důkazem těsného vztahu světa emocí, který je čistě individuální, a fyzického světa kolem nás. 

Vědecký tým prokázal, že některé neurony reagují pouze na emotivní obsah scén, na které se osoby zapojené do výzkumu dívaly.

Některé měnily svou aktivitu pouze na základě toho, zda zrakový podnět vyvolával příjemné nebo nepříjemné emoce. Jiné neurony zase reagovaly výhradně jen na intenzitu emotivního zážitku.

Proto často nefungují ani rady „Dělej to, čeho se nejvíc bojíš“.

Hezká rada, viďte? Ale podstatně hůř se jí dá řídit. Nemusíte se však cítit jako zbabělci. TOHLE JSEM TAKY VZDALA.

Tady jde o to si na nepříjemné situace prostě „zvyknout“. Já tuto metodu nazývám metodou „pro otrlé“. Může pomoci jen v případě, že máte skutečně vysokou motivaci.

A kromě toho je tu ještě jedna věc. Čím více „dalších strachů“ vás oslabuje, tím nižší jsou vaše šance, že tímto způsobem uspějete. Vzorce, nebo chcete-li „emoční rovnice“, zapsané ve vašem podvědomí vás strhnou dolů.

A faktem je, že lidé se nechtějí trápit. Tím spíš, když opakovaně se vystavovat nepříjemným situacím PŘINÁŠÍ MNOHEM VÍCE BOLESTI, než zůstat se svými strachy žít.

Schválně, kolikrát jste zaslechli: „Vyberu si takovou školu, kde hlavně není matika...“

Akorát že „ta matika“ často nebyla vůbec tím, čím by se dotyčný po studiích měl živit. Už ale jen samotná představa, že by se s ní pral, byla odrazující.

A mnohdy to byla velká škoda, protože nebýt strachu, zvládla by se i ta matika a dotyčný člověk by byl dnes úplně jinde... na cestě, kterou by býval šel, KDYBY SE DOKÁZAL CÍTIT SVOBODNÝ.

 • Vy ale NEMUSÍTE JÍT CESTOU STRACHU, abyste dosáhli toho, po čem toužíte.
 • Stejně tak NENÍ DŮLEŽITÉ ani to, kolik máte času a jakou máte „sebekázeň“.
 • Tajemství úspěchu NEMUSÍTE HLEDAT VE SLOŽITOSTECH.
 • Můžete to UDĚLAT ÚPLNĚ JINAK. Vystačíte si s dětskou logikou uvažování.

Co kdyby to šlo JEDNODUŠEJI...

Odstraňování omezujících strachů je především o VNÍMÁNÍ. Není to nápravné cvičení na ploché nohy.

Je o vlastním vnitřním načasování, o připravenostI každého jednotlivého člověka pochopit souvislosti. 

Jedině tak je možné dojít k opravdovému řešení.  Pochopení k vám přijde ve správný čas. A vy můžete mít PO RUCE POMOC, kterou využijete ve chvíli, kdy se budete cítit připraveni a naladěni. 

Jedno je ale jisté...

Kdo nejedná, zůstává stát.

Pokud čtete tyto řádky, věřím, že jste člověk, který si uvědomuje, že tím, že by hodil flintu do žita, nic ve svém životě NEVYŘEŠÍ a nikdy se nic NEZMĚNÍ.

Nejde tedy o to, jak jste se sebou v minulosti pracovali, ale o to, jakých jste dosáhli výsledků. Pokud výsledky pokulhávají za vaším očekáváním, pak je nasnadě otázka:

Jak dlouho jste ochotni snášet nepohodlí, které vám omezující strachy způsobují? 

Každý jsme tu sám za sebe a to, co nám nejlépe vyhovuje, si musíme každý najít sám. Někdy je hledání delší a člověk může ztrácet naději. Tomu úplně rozumím... ALE:

Jen na nás je, zda si skutečně dáme reálnou šanci, že se začneme cítit dobře i v situacích, kde to dnes tak nemáme. 

Celé to hledání je jako jízda autem, kdy přesně nevíte, kudy se dát. Možná projedete víc benzínu, bude vás to stát nějaký čas navíc, ale dříve či později do cíle dojedete.

Nebo si příště už vezmete NAVIGACI, která vám ušetří váš čas i peníze za projetý benzín.

No a byla tu taky možnost nevyjet vůbec. Proč by ji ale někdo volil...? Odhalím vám DALŠÍ SKRYTOU PRAVDU.

DŮVOD 3: 

 • Podvědomě hledáte výmluvy

A házíte tak nevědomky SAMI SOBĚ KLACKY POD NOHY.

Některé problémy se bojíme řešit a místo toho hledáme „důvody“, proč raději setrvat ve stávající situaci. „Logicky“ si na ní pak hledáme „výhody“„pozitiva“. Znáte to: „No co, ale „dá se to vydržet...“ („nepije, nekouří, do hospody nechodí...“ 🙂

Vymlouváme se jednoduše proto, že MÁME POCIT, ŽE ŘEŠENÍ BY STÁLO PŘÍLIŠ MNOHO SIL. A také často neustojíme ztrátu starých „jistot“.

Vězte ale, že: 

Mnohem více sil stojí právě setrvávání v nevyhovující situaci.

(Pokud to tedy zrovna nesrovnáváme s cestou „Dělej to, čeho se nejvíc bojíš“ :-))

Z nějakého důvodu často „nechceme“ něco vyřešit, protože:

Bojíme se řešení samotného.

Posdílím s vámi silný příběh starší paní, budu jí říkat třeba Marie, která svoji životní situaci řešila se Zdeňkou Jordánovou, autorkou knih, která mne velmi inspiruje.

Na příběhu, který vám chci převyprávět, je hodně dobře vidět, jaký vliv má strach na náš život

Starší paní o berlích neváhala před lety podniknout složitou cestu z Moravy do Prahy, aby zvýšila šanci na své uzdravení. Trpěla velmi vážnou nemocí a léčba se nedařila. Moc si přála se uzdravit... To zní úplně samozřejmě, že.

Ale byl tu jeden HÁČEK, na kterém se to nakonec „zadrhlo“.

Paní měla celoživotně problémové manželství. Uvědomila si, že poté, co onemocněla, se manžel hodně změnil a ona konečně cítila jeho lásku a pozornost. Byli si blíž než kdy předtím...

Její problém byl ukryt v tom, že podvědomě věděla, že kdyby se vyléčila, o všechno toto nově nabyté „štěstí“ by přišla. Manžel by se k ní začal chovat stejně jako dřív. Toto už nikdy vrátit nechtěla.

Pochopila svůj příběh.  Všechno jí začalo dávat smysl. Ve své momentiální situaci se však tato paní rozhodla pro nemoc i vědomě a přijala čas, který jí nemoc vyměřila.

Učinila rozhodnutí obětovat svůj život. Škoda, že ztratila sílu se za sebe postavit dříve a zaplatila tak vysokou cenu.

Neděste se ale, vy to nemusíte mít až takto dramatické. Jen je potřeba pochopit, co se za iracionálními omezujícími strachy může skrývat a jak moc mohou člověka vnitřně ovládat a mít váš život pod kontrolou.

Možná v sobě máte také nějaký DŮVOD, PROČ RADĚJI ČELÍTE NEPŘÍJEMNOSTEM namísto toho, abyste jej vyřešili. Zeptejte se:

Proč je pro mě „výhodnější“ věci neřešit a cítit raději strachy?

Upřímně se zamyslete a přiznejte si (sobě můžete, nikdo o tom neví :-), jaké jsou vaše „důvody“, kterými sami sobě ospravedlňujete svoji nečinnost a přitom v nitru moc dobře víte, že vám v tom není dobře? 

Na misku vah přiložím ještě jedno další závaží... další pravdu:

Neřešené strachy časem zesilují.

Má to podobný efekt jako když hrajete PÁKU. Vybavte si, co se stane, když přitlačíte? Co udělá váš soupeř? Akce a reakce. Jeden ze základních univerzálních principů. 

Takže nyní tu nejde jen o to, jestli přemýšlíte, zda se do řešení pustit, ale o to, JAK BUDE VYPADAT VÁŠ ŽIVOT ZA DALŠÍ ROKY?

Protože:

O kvalitě našeho života rozhoduje to, co sami sobě dovolíme dělat.

Zavřete teď na chvíli oči a představte si sebe v budoucnosti. Ohlížíte se roky nazpět a zjišťujete, že se ve vašem životě vůbec nic nezměnilo. Jak se cítíte? Dumáte nad tím, jaké by to bylo, kdybyste to tenkrát vyřešili a nebáli se něco udělat? Co by se ve vašem životě změnilo? Jak by dnes asi váš život vypadal?

Abyste se tomuto scénáři vyhnuli, stačí dobře uchopit jen 3 nejdůležitější věci.

Aby člověk svůj strach odstranil trvale:

 • Musí jej uchopit za správný konec a vědět, na co zaměřit pozornost.
 • Musí používat správné nástroje (já vám je později všechny odhalím a vysvětlím vám, v čem spočívá jejich síla).
 • Musí řešit skutečnou příčinu svých strachů (to zní trošku tajemně, viďte, ale právě proto...).

Pokud vám toto všechno dává smysl, může tu být ještě jedna věc, proč jste svůj problém ještě nevyřešili.

DŮVOD 4: 

 • Nechcete se svými osobními problémy nikam chodit a nikomu se svěřovat.

Tomu úplně rozumím. Přestože jsou strachy nemilými věrnými společníky mnoha lidí, navenek to často vypadá, že zas tolik lidí netrápí a že jste v tom sami. Lidé svá slabá místa nepřiznají. Mnohdy ani sami sobě...

A vy přirozeně nechcete, aby na vás někdo koukal skrz prsty. A svěřovat se někomu tváří v tvář, byť je to odborník, když jste ho nikdy předtím neviděli?

A možná si pak připadat tak, že jste jen expert na vytváření problémů? Nebo snad máte někomu odkývat, že jste ještě „dostatečně nedospěli“ a že máte ve svém věku „úplně zkreslený pohled na život“?

To se neskousává snadno, vím...

Kdo by chtěl mít ze sebe takto špatný pocit... ještě horší, než když nic neřeší.

To je taky důvod, proč lidé raději se svými strachy žijí a skrytě se trápí.

Právě proto, že VÍM, JAK MOC BY SI LIDÉ PŘÁLI POMOCT, ale neodvažují se jít svému řešení naproti, PŘIPRAVILA JSEM PRO VÁS DISKRÉTNÍ ON-LINE ŘEŠENÍ.

Jak by se vám líbilo, kdybyste si své strachy řešili v soukromí domova a měli přitom vedení?

A co byste řekli tomu, kdybyste si celý proces mohli kdykoli zopakovat a mohli se průběžně na cokoli ptát?

Žádné čekání na objednací termín. Nehrozí, že vám to zrovna „nesedne“, nebo budete mít zrovna „den blbec“.

Jak s vámi rezonuje, že byste měli POMOC PO RUCE a mohli jít své strachy řešit v té správné chvíli, kdy se na to budete cítit?

Souhlasíte se mnou, že:

 • Jsou mnohem lepší způsoby, jak využít energii, kterou nyní vydávám na boj se svými omezujícími strachy a nepřiměřenými obavami.
 • Pokud to vzdám, nemohu čekat ani žádné výsledky?

Pokud jste odpověděli „ANO“ a dočetli až sem, možná, že si brzy dovolíte dělat věci, které si přejete...

Protože nad svým životem přemýšlíte a DOŠLO VÁM, ŽE:

Strach mění váš život a vaši budoucnost. Vede vás po cestě, kterou byste dobrovolně nešli.

Pokud si toto plně uvědomíte, pak:

MŮŽETE ZMĚNIT, POKUD SE UŽ NECHCETE OBÁVAT.

Nejspíše se už ptáte: „ A jak toho docílím?“

Pokud vám není jedno, jak se v životě cítíte a nechcete, aby hlavní slovo ve vašem životě měly strachy, pomůžu vám.

Na osobní bázi jsem pomohla odstranit strachy, jako je strach z řízení auta, budoucnosti, ze zkoušek, z rozhodnutí apod.

Pomáhám lidem rovněž rozklíčovávat jejich životní příběhy a nacházet v nich to, na co by se měli zaměřit. Moje práce mi dává obrovský smysl.

Spojila jsem to nejlepší ze svých seminářů, konzultací a praxe při pomáhání sama sobě i druhým lidem v mém okolí. 

To nejlepší, co se mi osvědčilo, jsem obohatila o nové vhledy z jiných oblastí, což cestu k výsledku ještě zkracuje

A proto vznikl můj třífázový „3P“ systém a ucelený transformační on-line program Životem bez obav®.

Transformační program Životem bez obav® obsahuje postup (třífázový „3P“ systém®), z něhož při odblokování vycházím.

Skládá se ze sady mnou vedených transformačních nahrávek v celkové délce 248 minut, ve kterých vás provedu TŘEMI FÁZEMI.

Dvě z nahrávek lze dle potřeby používat i odděleně, nezávisle na hlavní nahrávce, kterou dochází k samotnému přepisování negativního nastavení.

Velkou výhodou je, že nahrávky budete moci využívat opakovaně a odstraňovat s nimi pokaždé jiné „strachy“ a s nimi spojené negativní emoce, pokud by vás v budoucnu omezovaly.

Budete tak mít v rukou mocný nástroj, díky kterému si budete schopni pomoci sami, kdykoli budete potřebovat.

Popřípadě se k nahrávkám můžete vracet v náročnějších obdobích, kdykoli budete potřebovat dobít baterky a vyladit se. Řízení svého života tím správným směrem tak budete mít pod kontrolou, aniž byste museli pokaždé někam docházet.

Jakým způsobem budeme ve vedených nahrávkách pracovat?

V nahrávkách následujete moje pokyny. Jsou sestaveny tak, abych vás přirozeně provedla všemi fázemi odblokování.

 • Nejprve se zaměříme na odkrytí konkrétního mechanismu, na základě kterého u vás daný strach funguje, abyste se ve své situaci zorientovali a pochopili ji.
 • Tím se vám uleví a své strachy budete moci snáze přepsat pomocí transformační nahrávky. V poslední nahrávce se vaše nové nastavení zafixuje.

Co všechno se u vás změní, kromě toho, že přestanete své omezující strachy cítit?

 • Nebudete již dále plýtvat svou energií nežádoucím směrem. Objevíte, kým skutečně jste. Váš projev navenek bude přirozený.
 • Mnoho věcí začnete vnímat z jiného úhlu. Na základě toho budete dělat i jiné kroky než doposud.
 • Uvidíte možnosti, které jste předtím neviděli. Najdete řešení i tam, kde jste si mysleli, že žádné neexistuje.

Kdo je Renata Langová?

Osobnímu rozvoji a zlepšování kvality prožívání života se cíleně věnuji pět let.

Začala jsem pracovat nejprve sama se sebou v 3,5letém cyklu Poznej svůj cíl Zdeňky Jordánové.

Další praktické semináře v oblasti osobního rozvoje mi postupně otevíraly nové obzory a spojovaly další souvislosti.

Začala jsem poznávat principy, které platí  univerzálně.

Fascinovala mě jednoduchost, která se ukrývá i ve zdánlivě složitých situacích.

Později jsem si začala všímat, že čím dál více pomáhámdalším lidem ve svém okolí.

A překvapivě velká část problémů měla vždy skrytého společného jmenovatele, kterým jsou iracionální strachy.

I pro mě samotnou byly po léta tím hlavním omezením.

A proto se z toho zrodil projekt šířit tuto pomoc dál.

Jsem tu, abych vám podala pomocnou ruku.

Kolik kompletní program stojí?

Řeknu vám na rovinu, moje cesty, kterými jsem procházela, mě za ta léta stály bezmála 100 tisíc korun. Objevila jsem však jedno z nejcenněnějších řešení pro život.

VÁM VŠAK NABÍZÍM:

 • VÝZNAMNOU ÚSPORU ČASU
 • ZÁSADNÍ ÚSPORU PENĚZ

Do přípravy on-line programu Životem bez obav® jsem vložila maximum energie a času, aby byl skutečně účinný a pomohl vám. 

Je to jedno z nejcennějších řešení pro život.

A může to přitom být cena jedné třídenní dovolené pro jednu osobu. Naproti tomu „dovolenou od zbytečných strachů“ si můžete vzít na celý život a zregenerujete svou duši mnohonásobně víc.

Stálo by vám za to, kdybyste...

 • Kdybyste své „STRACHY“ jednoduše PŘESTALI MÍT? Jak by se změnil váš život, kdybyste své výzvy zvládali s přirozenou lehkostí? Nebo jste už necítili vnitřní tlak z toho, že jdete proti sobě?
 • Nemuseli své „strachy“ překonávat v situacích, ve kterých vám není dobře? Jak velkou výhrou by to pro vás bylo?
 • Kdybyste mohli pracovat diskrétně V SOUKROMÍ DOMOVA, nemuseli nikam chodit a nikomu cizímu se svěřovat?
 • Kdybych vás KROK ZA KROKEM PROVEDLA celým procesem a mohli jste se k tomu NA COKOLI ZEPTAT?
 • Kdybyste pochopili, jakými nevědomými postoji jste si doposud komplikovali život?
 • Kdyby nezáleželo na tom, jak systematičtí jste a k programu jste se mohli vrátit ve chvíli, kdy se na to budete cítit?
 • Kdybyste namísto trápení se a hledání cest mohli svoji ENERGII VĚNOVAT DŮLEŽITĚJŠÍM VĚCEM?

Rezonuje to s vámi?

On-line TRANSFORMAČNÍ program Životem bez obav® vám pomůže přepsat všechna negativní nastavení mysli, která vás omezují.

Přinese vám to NOVOU CHUŤ do života a RADOST z objevování sebe sama. Půjdete více DO SEBE a budete se cítit PŘIROZENĚBEZPEČNĚ.

Ve svých postojích se čím dál více začnete cítit SVOBODNÍ. Budete se cítit JISTI svými rozhodnutími. Druhým lidem vyjdete vstříc jen natolik, nakolik jste s tím opravdu V SOULADU. Rozšíří se vám obzory a uvidíte NOVÉ MOŽNOSTI.

Najdete řešení i tam, kde jste předtím žádné neviděli. Bez negativních nastavení budete přirozeně dělat i jiné kroky a pouštět se do věcí, před kterými byste předtím z nejrůznějších důvodů couvli.

Jaké konkrétní kroky budeme dělat?

V programu Životem bez obav® vás provedu těmito fázemi:

 • 1
  Odhalení mechanismu/skryté příčiny daného strachu
 • 2
  Poznání, jak vás tento strach ovlivňuje a jeho přijetí
 • 3
  Propuštění strachu

Nyní všechny fáze vysvětlím blíž.

 • 1
  Odhalení mechanismu/skutečné příčiny daného strachu

Pomocí návodných otázek vás nasměruji k nalezení SKRYTÉHO MECHANISMU (PŘÍČINY) vašeho konkrétního strachu. Můžeme tomu říkat „vzorec“. Kladu na to velký důraz. Je to PRVNÍ KLÍČ K TRVALÝM VÝSLEDKŮM.

Proto jste nemuseli dosáhnout výsledků při praktikování obecných návodů. To stejné platí pro metody, které pracují pouze s emocemi. Někomu může uvědomění chybět tak jako mně, a problém se za nějaký čas vrátí zpět.

Pokud pochopíte souvislosti svého vlastního příběhu, nový stav se fixuje mnohem lépe (koneckonců hlava se vždycky snaží zvítězit nad srdcem :-). Takhle vyhovíme oběma částem mozku.

Abychom se mohli posunout dál, potřebujeme POCHOPIT, PROČ JSME TAM, KDE JSME. Někoho stačí naťuknout, jiný potřebuje jít více do hloubky.

Jedno je ale jisté, univerzální zákony neobejdeme. 

Strachy, které máme, se ve většině případů vytvořily v dětství, kdy jsme si určité prožitky zpracovali zkresleně.

NAPŘÍKLAD: Zjednodušeně se to dá ilustrovat třeba na dítěti, které si vyloží odepření koupě vytoužené hračky rodiči tak, že ho „nemají rádi“. V dětském světě to dává smysl.

A naše mysl má dostatečný potenciál na to, aby si to zakódovala a zapsala např. tak, že „pokud řeknu ne, dávám tím najevo, že druhého nemám rád, zraním ho“.

A emoce strachu z odmítnutí je hezky jako přes kopírák na světě i za mnoho dalších let. Buď že „budu odmítnut já sám“ (přesněji: „pocítím znovu tu dětskou bolest) nebo že „já sám dám někomu najevo, že ho nemám rád/nevážím si ho atd., protože řeknu ne“.

Pokud pro mě byla situace v dětství dostatečně silná, nebo pokud se opakovala v různých obměnách častěji, z odmítnutí budu mít logicky strach i v dospělosti.

Každá mysl je ale nekonečně kreativní. Proto, jak jsem poznala také na sobě a své sestře, i v případě stejných rodičů reaguje každý ze sourozenců na něco jiného.

Jeden stejný prožitek (třeba průšvih 🙂 si „zapíše“ každý po svém. Někdo si z toho vytvoří problém a druhý ne.

Pochopení příčiny má tedy zásadní význam pro to, aby daný omezující strach mohl zmizet napořád.  Proto jednotný způsob na odstranění strachu (např. z mluvení před lidmi) neexistuje, protože to má každý jinak, jak jsem právě popsala.

Je to však zároveň i nekonečně dobrodružná a obohacující cesta objevování vlastního vnitřního světa.

A dokonce se během ní někdy i zasmějete, protože někdy reagujeme vytvořením „vzorce“ i na zdánlivé maličkosti 🙂

 • 2
  Poznání, jak vás daný strach ovlivňuje a jeho přijetí

Abychom svůj konkrétní strach mohli vůbec „přijmout“, musíme ho blíže POZNAT. Je to DRUHÝ KLÍČ K TRVALÝM VÝSLEDKŮM.

ZNÁT SVÉHO NEPŘÍTELE je druhou nejdůležitou podmínkou. Ač je to nepřítel vnitřní, je to s ním stejné jako s ostatními nepřáteli.

Představte si, že vojáci jdou do války a neví, kterým směrem se vydat, ani s kým mají bojovat a jak je nepřítel ozbrojen.

Avšak přesně takto to máme ve svém vnitřním světě, pokud nemáme strach pojmenovaný. Pak nemůžeme nikdy vyhrát.

Musíme poznat, kdy strach přichází, z jakého důvodu, jak na něj běžně reagujeme a co se v nás odehrává.

Poté, co vnitřně přijmeme, že daný strach vypadá tak, jak vypadá, naše mysl nám dovolí přestat s ním bojovat

 • 3
  Propuštění strachu

PROPOJÍME VĚDOMOU a NEVĚDOMOU ÚROVEŇ. V tom spočívá SÍLA TÉTO METODY a je to zároveň TŘETÍ KLÍČ K TRVALÝM VÝSLEDKŮM.

Nejedná se tedy jen o skrytý emocionální proces hluboko uvnitř vás, nýbrž i o uvědomění, které vám otevře oči.

Začnete být schopni podívat se i z jiného úhlu. V konečném důsledku porozumíte nejen sobě, ale i lidem okolo vás. 

Začnete to cítit jinak. Strach vám na obou úrovních přestane dávat smysl. Je to jako byste původní důvod k omezujícímu strachu „přestali chápat“. Osvobodíte se od něj.

A co je na tom nejlepší a co mě na mojí metodě fascinuje nejvíce, je, že:

Přepisem jednoho strachu se vyruší všechny strachy, které vznikly na stejném základě.

V jednom okamžiku se tak odstraní celá skupina strachů.

Výsledky odstranění těchto napojených strachů jsou překvapeními, která bychom v takové podobě vůbec nečekali.

Dám příklad u sebe. Byla jsem typ člověka, který nakupoval vše, co kde pěkného viděl. A pak jsem jednoho dne přišla do obchodu a odešla jen s tím, co jsem potřebovala. Něco bylo jinak.

A záhy mi došlo, co se stalo...

Zbavila jsem se strachu ze ztráty blízkých lidí a přestaly na mě rázem fungovat akční ceny na výrobky, které jsem vůbec nepotřebovala. 

Už žádné unáhlené nákupy a následné výčitky. Život může být o tolik lehčí! Podvědomý kód byl vymazán. Wow 🙂

PODPŮRNÉ ÚČINKY HUDBY

V nahrávkách budete vystaveni působení hudby, která má správnou frekvenci (tzv. solfeggio frekvenci a binaurální vlny), aby mohla pracovat s energetickou složkou vašeho těla.

Samotná hudba tedy podpoří účinek celého procesu. Využijeme jejího potenciálu.

POKUS:

Podívejte se, jak určité zvukové frekvence svými vibracemi ovlivňují uspořádání pevných částic. Ty pak vytvářejí nádherné obrazce. Stejně tak tyto frekvence působí na naše orgány a tělesné systémy.

TO JE ZÁKLAD. DOSTANETE MNOHEM VÍC.

 • Nebudete na to sami. Kromě toho, že vás celým procesem uvědomění a emocionálního zpracování provedu, získáte i moji podporu.
 • Dostanete dárky, které vaši cestu k výsledkům urychlí.

Pojďte se na ně podívat 🙂

 

1. Krátká podpůrná nahrávka na každý den

Patnáctiminutová nahrávka, kterou si můžete stáhnout do svého mobilního telefonu. Budete ji mít po ruce vždy, když to budete potřebovat. Můžete ji poslouchat třeba každé ráno pro úspěšný začátek dne nebo kdykoli před důležitou situací. A nebo jen tak, abyste posílili své nové nastavení.


2. Deník uvědomění

Deník má formát PDF. Můžete si do něj zapisovat, jak se cítíte. Slouží jako podpora pro utřídění myšlenek, což je důležité pro jakoukoli práci na sobě. V deníku mnohem zřetelněji uvidíte pokrok.


3. Pracovní listy s otázkami a myšlenková mapa

Sada návodných otázek, které vám pomohou najít skrytý mechanismus, na kterém je váš strach založen.4. Dvakrát 60 minut podpůrné binaurální hudby

Nahrávka, kterou můžete použít kdykoli by vás přepadla nějaká náhlá obava z čehokoli nebo špatné myšlenky. Budete je tak moci hned odevzdat plamenům.

Nahrávka, která vám dodá energii a optimismus. Je ideální pro zlepšení nálady, když se cítíte smutní nebo sklíčení.

4. PDF co nám říká naše tělo

Klíč k rozluštění signálů těla.

4. Přístup do skryté Facebookové skupiny

Koupí programu moje péče o vás nekončí. V této SKRYTÉ SKUPINĚ, která není veřejně dohledatelná, se mě budete mít možnost zeptat na vše, co vám ohledně programu vyvstane.

Povedu vás a poradím. Kromě toho budete mít i příležitost čerpat inspiraci od ostatních členů skupiny a vzájemně sdílet své zkušenosti.

 

A teď si představte, kdybyste díky těmto nástrojům změnili v životě to, co vás už dlouhodobě trápí, vzali si „dovolenou od strachu“, vyplatilo by se vám to? Co hodnotného byste díky tomu získali?

Tento program nabízím za:

8 990 Kč

Rozhodněte se zbavit svých omezujících strachů a získejte transformační on-line program Životem bez obav® – ucelený program, do kterého jsem vložila to nejlepší ze své praxe.

Ihned po zakoupení získáte on-line program Životem bez obav® společně s BONUSY, které cestu k výsledkům ještě urychlí. Budete připraveni si tvořit svůj vlastní život, jehož kapitánem budete jen vy sami. 

A pro fér nabídku je tu i

RENATINA GARANCE „BEZE STRACHU“

Pokud by vám něco nešlo, máte mě k dispozici. Nemáte se čeho bát, budu s vámi 🙂

PŘEDÁVÁM TO, CO POMOHLO MNĚ SAMOTNÉ. Mám trvalé výsledky.


Znám cestu, kterou vás povedu.

Jde mi o to, abyste s nahrávkami a celým programem mohli plnohodnotně pracovat a měli výsledky. Nemusí to být o nic těžší, než mávnutí motýlých křídel...

POZOR, JE TU ALE JEŠTĚ JEDNA DŮLEŽITÁ VĚC:

„POUZE PEVNÉ ROZHODNUTÍ A ČINY PŘINESOU ZMĚNU“

Je potřeba, abychom si ještě vzájemně ujasnili pár věcí. Souhlasíte, že...

 • Přesto, že mne Renata maximálně navede na správnou cestu, konečné pochopení, uvědomění a přijetí je na mně.
 • Beru na vědomí, že proces odstranění strachu vyžaduje moji spolupráci, a proto jsem ochoten/ochotna o sobě popřemýšlet (třeba ve vlaku 🙂 a některé věci si přiznat.
 • Uvědomuji si, že na práci s myslí je potřeba mít okolo sebe klid. Je jen na mně, jak vhodné prostředí si k tomu zajistím a jak intenzivně se dokáži soustředit.
 • Přijímám, že za svůj život jsem odpovědný/á jen já sám/sama. To, jak se cítím, je výsledek mých kroků a mých rozhodnutí. Proto nyní mohu věci ve svém životě měnit.

Pokud byste čekali, že vaše omezující strachy po vyslechnutí nahrávek sami zmizí bez toho, aniž byste zaměřili svou pozornost na to, co chcete řešit, v takovém případě program vaše očekávání nesplní a raději si jej prosím nepořizujte. Byly by to zbytečně investované peníze.

Dává vám to smysl? Souhlasíte se mnou? POKUD ANO, NENÍ NA CO ČEKAT 🙂

Vyplňte svoji objednávku, kterou on-line transformační program
Životem bez obav®
  

8 990 Kč

Sestava mnou vedených transformačních nahrávek pro přepsání negativních nastavení mysli a s nimi spojených omezujících strachů a obav v celkové délce 248 minut, které vycházejí z mého třífázového „3P“ systému. 


BONUSY

1. Krátká podpůrná nahrávka na každý den

Patnáctiminutová nahrávka, kterou si můžete stáhnout do svého mobilního telefonu. Budete ji mít po ruce vždy, když to budete potřebovat. Můžete ji poslouchat třeba každé ráno nebo kdykoli před svojí důležitou výzvou. A nebo jen tak, abyste posílili své nové nastavení.


2. Deník uvědomění

Můžete si do něj zapisovat, jak se cítíte. Deník slouží jako podpora pro utřídění myšlenek, což je důležité pro jakoukoli práci na sobě. V deníku je následně mnohem zřetelněji vidět pokrok.


3. Pracovní listy s otázkami a myšlenková mapa

Sada návodných otázek, které vám pomohou najít skrytý mechanismus, na kterém je váš strach založen.

4. Dvakrát 60 minut podpůrné binaurální hudby

První nahrávku můžete použít kdykoli by vás přepadla nějaká náhlá obava z čehokoli nebo špatné myšlenky. Budete je tak moci hned odevzdat plamenům.

Druhá nahrávka vám dodá energii a optimismus. Je ideální pro zlepšení nálady, když se cítíte smutní nebo sklíčení.

6. Přístup do skryté Facebookové skupiny

Koupí programu moje péče o vás nekončí. V této SKRYTÉ SKUPINĚ, která není veřejně dohledatelná, se mě budete mít možnost zeptat na vše, co vám ohledně programu vyvstane. Povedu vás a poradím. Kromě toho budete mít i příležitost čerpat inspiraci od ostatních členů skupiny a vzájemně sdílet své zkušenosti.


ON-LINE PROGRAM ŽIVOTEM BEZ OBAV® ZA:

8 990 Kč

Možná se ještě ptáte, zda je pro vás program Životem bez obav® vhodný.

 • Program je vhodný pro ty, kdo pociťují jakýkoli omezující strach, který narušuje jejich optimální fungování v běžném životě. Můžete procesem provázet i starší děti, které jsou již schopné spolupracovat.
 • Vzhledem k tomu, že se zaměřujeme na prožívané emoce, je třeba upozornit na jednu skutečnost. Pokud berete antidepresiva, počítejte prosím s tím, že proces půjde pomaleji. Váš přístup k emocem je vlivem výše uvedených léků blokován.
 • Je rychle aplikovatelná, pokud máte konkrétní strachy, např. z cestování letadlem, výšek, ze zvířat, vystupování před lidmi, z prezentací, pohovorů, řízení auta a stres z běžných činností, jako je například telefonování. Zpracování některých dalších typů strachů může vyžadovat více času.
 • Pokud máte stále nejasnosti, neváhejte se mě zeptat. Napište mi na: svobodavsobe@renatalangova.cz

Jedno je ale jisté:

Patříte-li k lidem, které omezující strachy připravují o radost ze života a brání vám uspět a žít tak, jak byste si přáli, MŮŽETE TO PRÁVĚ TEĎ ZMĚNIT. Není na co čekat, protože tato nabídka se nebude opakovat.

Rozhodnutí je už na vás… Máte 2 možnosti:

 • 1
  MOŽNOST: Necháte to tak a „přestanete se řešit“.
 • Abyste se správně rozhodli, položte si tyto otázky: CHCI přenechat řízení svého života omezujícím strachům, ostatním lidem a okolnostem? CHCI uskakovat na jednu či druhou stranu podle překážek, které se mi postaví do cesty? CHCI si kvůli strachům hledat důvody, proč je pro mě výhodné dělat něco jiného, než skutečně chci?
 • Pokud jste si na svoji situaci už zvykli, zeptejte se ještě sami sebe, nakolik vám vnitřně vadí, že k sobě nejste upřímní? Za nějakou dobu to totiž vypluje znovu... Až to na vás znovu dolehne, třeba po letech, vážně vám nebude vadit se ohlédnout a zjistit, že jste stále tam, kde jste byli? A že kdybyste s tím tenkrát něco udělali, mohlo vám teď být lépe?

Nejde tedy o to, JESTLI TO „JDE VYDRŽET“, ale o to, JAK SPOKOJENÝ ŽIVOT budete s přibývajícími roky prožívat.

Možná ale, že jen chcete hledat vlastní cestu, objevovat další metody, knihy a videa. I to je řešení. Má však jeden háček…

Z vlastní zkušenosti vím, že vás to bude stát roky času a v konečném důsledku i mnohem více peněz.

Já už jsem tuto dlouhou cestu hledání prošla před vámi a vy už oklikou a zákrutami chodit nemusíte. Povedu vás. Pokud však upřednostníte vlastní cestu, je to vaše rozhodnutí, já je plně respektuji a je to tak v pořádku. 

 • 2
  MOŽNOST: Uděláte důležitý krok pro zásadní změny ve svém životě.
 • Rozhodnete se získat on-line program Životem bez obav® a začnete jednat na základě „pročištěných emocí“ . Váš pocit vás pak jasně navede, jak se k dané situaci postavit tak, abyste se v ní cítili přirozeně a bezpečně.
 • Nebude se vám stávat, že vás strhnou emoce, které budou mít moc vás ovládat.

Rozhodněte se získat můj speciální on-line program Životem bez obav®učiňte důležitý krok pro zcela zásadní změny ve svém životě.

 

Udělejte rok 2020 rokem, kdy si začnete
plnit svá přání!

Naše SKRYTÁ SKUPINA je již otevřená, můžete se tedy do programu ponořit ihned a naplno. Na cokoli se budete potřebovat zeptat, nebo s čímkoli budete potřebovat poradit, budu vám tam k dispozici. Předám vám to nejlepší ze své praxe.

Vybudujeme PEVNÝ ZÁKLAD pro to, abyste byli připraveni JÍT ZA ŽIVOTEM SVÝCH SNŮ

Celé to šlo opravdu do hloubky a musím říct, že ta metoda je moc zajímavá. Zorientoval jsem se tam, kde jsem předtím tápal. Renata mi pomohla otevřít nový rozměr vnímání souvislostí. Teď jsem schopen víc vnímat sám sebe a chápu skryté motivy svého jednání. Přirovnal bych to k citlivému ovládání pedálu plynu a brzdy v autě. Renata člověka navede k tomu, aby podle svého pocitu poznal, kdy má přidat plyn a kdy brzdit. A celé se to postupně stává přirozeností. Renato, děkuju!
Pavel Žiaran, 41 let, Brno

Teď už opravdu není na co čekat!

Sestava mnou vedených transformačních nahrávek pro přepsání negativních nastavení mysli a s nimi spojených omezujících strachů a obav v celkové délce 248 minut, které vycházejí z mého třífázového „3P“ systému. 


BONUSY

1. Krátká podpůrná nahrávka na každý den

Patnáctiminutová nahrávka, kterou si můžete stáhnout do svého mobilního telefonu. Budete ji mít po ruce vždy, když to budete potřebovat. Můžete ji poslouchat třeba každé ráno nebo kdykoli před svojí důležitou výzvou. A nebo jen tak, abyste posílili své nové nastavení.


2. Deník uvědomění

Můžete si do něj zapisovat, jak se cítíte. Deník slouží jako podpora pro utřídění myšlenek, což je důležité pro jakoukoli práci na sobě. V deníku je následně mnohem zřetelněji vidět pokrok.


Co o mě říkají další lidé, kteří mě již poznali...

Děkuji také za velkou pomoc začínající modelce, která se díky tomu začala před fotoaparátem chovat přirozeně a vyloupla se z ní nádherná bytost se kterou je radost spolupracovat.
Jana Kyselová, 38 let, Kralupy nad Vltavou https://www.facebook.com/JanaKyselovafotojana/
Renatu znám již delší dobu, její pomoc pro mne byla přínosem. Zorientovala jsem se v problémové situaci a díky práci s emocemi začala věci vnímat z jiného úhlu. Výsledkem je, že se cítím líp, v práci sama na sobě vidím hmatatelné výsledky a mám radost, že se posouvám dál.
Jiřina Chvojková, 40 let, Praha
„Ještě nejsem na konci cesty, ale vím, že to stálo za to. Pochopil jsem už příčiny svých potíží se strachem, ulevilo se mi, a stále na sobě pracuji. Jsem Ti moc vděčný. Kdo žádným strachem netrpí, tak tohle nemůže pochopit.“
Jakub, 38 let, Praha